Јесењи распуст почиње у четвртак, 9. новембра 2017. год. а завршава се у недељу 12. новембра 2017. год.

I roditelji se pitaju - Logo transparentni

sala-fizicko

pravilnik-ponasanja

Школско такмичење из техничког и информатичког образовања шк. 2015/16. год.

На школском такмичењу из Техничког и информатичког образовања одржаном 1.3.2016. године (за шести разред), постигнути су следећи резултати.

1. Ивана Илић VI-1 - Прво место

2. Ана Здравковић VI-1 - Друго место

3. Valentina Ferrazzano VI-4 - Треће место

На Општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања одржаном у ОШ "Живојин Перић" у Стублинама, дана 20.3.2016., ученици наше школе са наставницом ментором Анкицом Марковић, освојили су прво и друго место у категорији моделарство - практична израда по задатку и тиме остварили пласман на окружно такмичење.

Ти ученици су:

1. Ивана Илић VI-1 - Прво место

2. Valentina Ferrazzano VI-4 - Друго место

На Окружном такмичењу из Техничког и информатичког образовања одржаном у ОШ "Гаврило Принцип" у Земуну, дана 2.4.2016. ученица Valentina Ferrazzano VI-4, са наставницом ментором Анкицом Марковић, освојила је треће место и пласман на Републичко такмичење. Ученица Ивана Илић VI-1, заузела је осмо место.

Наставница Техничког и информатичког образовања,
Анкица Марковић